IX Pielgrzymka Dzieci Pierwszokomunijnych

Po dwuletniej przerwie, po trudnym czasie kończącej się pandemii, chcemy powrócić do organizacji pielgrzymki z udziałem dzieci pierwszokomunijnych.   Serdecznie zapraszamy kapłanów, katechetów, wychowawców i rodziców wraz z dziećmi, które w tym roku przystąpiły do I Komunii Świętej, do udziału w Pielgrzymce i wspólnej modlitwy w naszym diecezjalnym Sanktuarium Najświętszego Sakramentu w Sokółce w sobotę… Czytaj dalej »IX Pielgrzymka Dzieci Pierwszokomunijnych

Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, Dzień Świętości Kapłańskiej

Dzień Świętości Kapłańskiej 9 czerwca 2022 r. godz. 14.00   Program: - Konferencja duchowa " Oto ja, poślij mnie (Iz 6,8) " Rozważanie oparte na Liturgii Słowa Święta Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, którą wygłosi o. Aleksander Jacyniak SJ, kustosz Sanktuarium Maryjnego w Świętej Lipce - Adoracja Najświętszego Sakramentu - Nieszpory Eucharystyczne

Wieczór Uwielbienia

Serdecznie zapraszamy na wieczór uwielbienia 17.09.2022 r.

102 rocznica Bitwy Niemeńskiej

Niedziela 18.09.2022 r. upamiętnia 102 rocznicę Bitwy Niemeńskiej. Wydarzenie rozpocznie się uroczystą Mszą Świętą o godzinie 11:00 pod przewodnictwem JE ks. bp Henryk Ciereszko.

40 – Godzinne  Nabożeństwo i Dzień Eucharystii.

Sanktuarium Najświętszego Sakramentu w Sokółce zaprasza na 40 - Godzinne  Nabożeństwo, które zakończy się uroczystym dniem poświęconym Eucharystii. Więcej informacji na plakatach.

Wieczór Uwielbienia.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy 15.10.2022 r. Szczegóły na plakacie.

Zapraszamy na kurs Alpha przy parafii św. Antoniego w Sokółce.

Zapraszamy na Alpha każdego w wieku 18-38! Co to jest Alpha? Alpha to cykl 10 spotkań, prezentujących przesłanie chrześcijaństwa w sposób przystępny i nie wywierający presji. Jest to miejsce, w którym można dzielić się swoimi przemyśleniami i odkrywać sens życia. Dla kogo jest Alpha? Alpha, choć przede wszystkim skierowana jest do ludzi, którzy nie chodzą… Czytaj dalej »Zapraszamy na kurs Alpha przy parafii św. Antoniego w Sokółce.