Duszpasterze

Ks. mgr Jarosław Ciuchna

Kanonik gremialny Kolegiackiej Kapituły Sokólskiej

Rok urodzenia: 1969

Data święceń: 28.05.1994

Pełniona funkcja:           

Proboszcz Parafii św. Antoniego w Sokółce od 05.07.2020
Kustosz Sanktuarium Najświętszego Sakramentu od 05.07.2020

 

Ks. Stanisław Gniedziejko

Kanonik gremialny Kolegiackiej Kapituły Krypniańskiej
Kanonik gremialny Kolegiackiej Kapituły Sokólskiej
Kanonik honorowy Białostockiej Kapituły Metropolitalnej

Rok urodzenia: 1950

Data święceń: 16.06.1974

Pełnione funkcje:           

Dziekan Dekanatu Sokółka
Wicekustosz Sanktuarium Najświętszego Sakramentu w Sokółce

 

Ks. Franciszek Walenciej

Rok urodzenia:1964

Data święceń:1992-10-17

Pełniona funkcja:           

wikariusz od 2020-08-25

 

Ks. mgr Karol Jabłoński

Rok urodzenia:1979

Data święceń:2004-05-29

Pełniona funkcja:           

wikariusz od 2019-08-25

 

Ks. mgr Józef Chitruk

Rok urodzenia:1969

Data święceń:1996-06-01

Pełniona funkcja:           

wikariusz od 2015-01-07

 

Ks. mgr lic. Andrzej Baszko

Rok urodzenia:1984

Data święceń:2010-05-28

Miejsce święceń: Białystok

Pełniona funkcja:            

 wikariusz  od 2015-08-25

 

Ks. mgr lic. Michał Urban

Rok urodzenia:1989

Data święceń:2014-05-31

Pełniona funkcja:            

wikariusz od 2020-08-25
Doktorant Teologii Duchowości, Katolicki Uniwersytet Lubelski od 2017-

 

Emeryci:

Ks. Józef Jaroma

Kanonik honorowy Białostockiej Kapituły Metropolitalnej

 

Rok urodzenia:1939

Data święceń: 1963-06-23

 

Rezydenci:

Ks. mgr lic. Filip Zdrodowski

Rok urodzenia:1983

Data święceń:2008-06-07

Aktualnie na studiach:  

Misjologia, Papieski Uniwersytet Urbaniana, Rzym, Włochy od 2017-

 

Ks. mgr lic. Marek Solniczek

Rok urodzenia:1988

Data święceń:2016-05-28

Aktualnie na studiach:  

dziennikarstwo i komunikacja społeczna, Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu od 2018 –