Ogłoszenia parafialne

IV Niedziela Wielkiego Postu – 19 marca 2023r.

1. Dzisiaj zapraszamy rodziców i dzieci klas 3 SP w ramach przygotowania do I Komunii św. na Mszę św. o godz. 11.00, a po niej na spotkanie formacyjne. Uroczystość ku czci św. Józefa zostaje przeniesiona na poniedziałek 20 marca, z racji Niedzieli Wielkiego Postu. Dziś jednak modlimy się w intencji wszystkich solenizantów. Imieniny obchodzą Abp Józef Guzdek,… Czytaj dalej »IV Niedziela Wielkiego Postu – 19 marca 2023r.

III Niedziela Wielkiego Postu – 12 marca 2023r.

1. Dzisiaj druga niedziela miesiąca. KŻR zapraszamy na konferencję: „Dlaczego i kiedy mamy pościć?” o godz. 14.00, a następnie na wspólny różaniec o godz. 14.30. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na przebudowę kaplicy z wizerunkiem M.B Ostrobramskiej w białostockiej katedrze. Bóg zapłać za ofiary na ten cel. 2. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na… Czytaj dalej »III Niedziela Wielkiego Postu – 12 marca 2023r.

II Niedziela Wielkiego Postu – 5 marca 2023r.

1. Dzisiaj Pierwsza Niedziela miesiąca – po sumie adoracja Najświętszego Sakramentu. Taca przeznaczona jest na potrzeby naszej archidiecezji. Natomiast do puszek przed kościołem można złożyć ofiary na misje Ad Gentes. 2. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na potrzeby naszego sanktuarium w kancelarii i na konto parafialne. W ubiegłą Niedzielę na Seminarium… Czytaj dalej »II Niedziela Wielkiego Postu – 5 marca 2023r.

I Niedziela Wielkiego Postu – 26 lutego 2023r.

1. Trwa Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Niech nasza wspólna modlitwa będzie połączona z osobistymi postanowieniami. 2. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na potrzeby naszego sanktuarium w kancelarii i na konto parafialne. W ubiegłą niedzielę na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii złożyliśmy do puszek 9360zł. 3. Zachęcamy do udziału w Nabożeństwach… Czytaj dalej »I Niedziela Wielkiego Postu – 26 lutego 2023r.

Skradzione konto na Facebooku !

Szczęść Boże. Prosimy o uważne przeczytanie ogłoszenia: 1) Chcemy poinformować, ze nasz sanktuaryjny fanpage na Facebooku pod nazwą „Sanktuarium Najświętszego Sakramentu przy parafii św. Antoniego w Sokółce” został skradziony przez nieznane nam osoby. Tym samym nie mamy dostępu do tego konta. Link do skradzionego konta:… Czytaj dalej »Skradzione konto na Facebooku !

V Niedziela Zwykła – 5 lutego 2023r.

1. Miesiąc luty jest poświęcony modlitewnej pamięci za chorych i konających. W sposób szczególny w naszej modlitwie pamiętajmy o wszystkich chorych i cierpiących w sobotę, 11 lutego, kiedy przypada wspomnienie NMP z Lourdes, a więc Światowy Dzień Chorego. Dzisiaj Pierwsza Niedziela miesiąca. Po Mszy świętej o godz. 11.00,… Czytaj dalej »V Niedziela Zwykła – 5 lutego 2023r.

IV Niedziela Zwykła – 29 stycznia 2023r.

1. Dzisiaj gościmy w naszej parafii przedstawicieli zakonu paulistów, którzy zaproponują namEwangelie na każdy dzień. Niech ta akcja przyczyni się do częstszego sięgania po Ewangelię i życia Słowem Bożym na co dzień. 2. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na potrzeby naszego sanktuarium w kancelarii i na konto parafialne przy… Czytaj dalej »IV Niedziela Zwykła – 29 stycznia 2023r.

III Niedziela Zwykła – 22 stycznia 2023r.

1. Dzisiaj obchodzimy w Kościele Niedzielę Słowa Bożego, która ma nam przypomnieć o znaczeniu i wartości Pisma Świętego w życiu chrześcijanina. Podczas Mszy św. o godz. 15.00 wystąpi Zespół Regionalny „Jemioła”. Po Mszy świętej odbędzie się koncert kolęd. Serdecznie zapraszamy! W zakrystii można nabywać świece gromnice. 2. W ubiegłą niedzielę na potrzeby fundacji misyjnej „Dzieło na… Czytaj dalej »III Niedziela Zwykła – 22 stycznia 2023r.