IV Niedziela Wielkiego Postu – 27 marca 2022r.

1. W dzisiejszą niedzielę, zapraszamy na wspólną modlitwę o pokój na Ukrainie na Mszę św. o godz. 15.00. Po Mszy św. odbędzie się charytatywny Koncert pieśni patriotycznych i religijnych „Solidarni z Ukrainą”. Wystąpią: Chór Powiatowy „Sokólskie Wrzosy”, Zespół Wokalny „Exit”, Powiatowy Zespół Regionalny „Jemioła” i Nauczycielski Zespół Wokalny „Ad Rem”. Podczas Mszy świętej o godz. 15.00 i po jej zakończeniu będą zbierane ofiary na pomoc dla Ukrainy. Serdecznie zapraszamy!

2. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na potrzeby naszego sanktuarium w kancelarii i na konto parafialne oraz za złożone ofiary w związku z pogrzebami: Ś.P. Eugeniusza Turko, Msza święta zostanie odprawiona 3 kwietnia, o godz. 9.30 oraz Ś.P. Roberta Kuryłowicza, Msza święta zostanie odprawiona 8 kwietnia, o godz. 9.30.

3. W zakrystii do nabycia są świece paschałki. Umowna cena to 15zł. Również w zakrystii można składać ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.

4. Zbliżamy się do Rekolekcji wielkopostnych w naszej parafii, które dla dorosłych zostały zaplanowane na 8-9-10 kwietnia (przed Niedzielą Palmową). Rekolekcje poprowadzi ks. Adam Kozikowski, Prefekt i Prokurator w AWSD w Białymstoku.

Wcześniej natomiast, 4-5-6 kwietnia (poniedziałek-wtorek-środa) zapraszamy na rekolekcje dzieci i młodzież:

  • Uczniów SP klas I-III    o godz. 8.15
  • Uczniów SP klas IV-VIII o godz. 10.00
  • Uczniów szkół średnich o godz. 12.00

Rekolekcje poprowadzi ks. Rafał Zakrzewski.

5. W tym tygodniu:

  • 1 kwietnia, Pierwszy Piątek miesiąca. Msza św. o Najśw. Sercu Pana Jezusa i nabożeństwo po Mszy Św. o godz. 6.30, 15.00 i przed 18.00.
  • 2 kwietnia, I Sobota miesiąca, Msza Św. o Niepokalanym Sercu NMP i nabożeństwo pierwszo sobotnie po Mszy Św. o godz. 6.30 i przed 18.00.

O godz. 19.00 zapraszamy na Wieczór Uwielbienia oraz nabożeństwo wynagradzające ku czci Niepokalanego Serca Maryi.

  • Za tydzień, 3 kwietnia, Pierwsza Niedziela miesiąca – po sumie adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z nabożeństwem Gorzkich Żali.

6. W minionym tygodniu odeszli do Pana: Ś.P. Franciszek Niedźwiecki, Czesław Lenkiewicz, Marianna Czeczko, Andrzej Konon, Witold Kirpsza. Polećmy wszystkich zmarłych Miłosierdziu Bożemu.

7. Wszystkim parafianom i pielgrzymom życzymy błogosławionej niedzieli oraz obfitości łask Bożych na rozpoczynający się tydzień pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *