XIX Niedziela Zwykła – 7 sierpnia 2022 r.

1. Dzisiaj Pierwsza Niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 11.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja eucharystyczna.

Taca przeznaczona jest na KUL i Centrum Pastoralno-Katechetyczne.

2. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na potrzeby naszego sanktuarium w kancelarii i na konto parafialne.

3. VIII Piesza pielgrzymka do Różanegostokuśladami Ś.P. ks. Dariusza Sańko odbędzie się niedzielę 21 sierpnia. Z naszego kościoła wyruszy o godz. 6.00, zakończy się Mszą św. o godz. 16.00 w Sanktuarium w Różanymstoku. Chętnych do pielgrzymowania serdecznie zapraszamy.

4. W dniach 3-4 września organizowana jest Pielgrzymka autokarowa do Częstochowy na centralne dożynki. Zgłoszenia przyjmuje ks. Józef Jaroma.

5. W tym tygodniu:

• W poniedziałek, 8 sierpnia, wspominamy św. Dominika.

• We wtorek, 9 sierpnia, obchodzimy Święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, Patronki Europy.

• W środę, 10 sierpnia, przypada Święto św. Wawrzyńca, Diakona i Męczennika.

• We czwartek, 11 sierpnia, wspomnienie św. Klary.

• Za tydzień, 14 sierpnia, druga niedziela miesiąca. Taca przeznaczona będzie tradycyjnie na potrzeby konserwatorskie i remontowe naszej parafii i kościoła.

KŻR zapraszamy na konferencję o godz. 14.00, a następnie na wspólny różaniec o godz. 14.30. Intencja KŻR na sierpień: Aby mali i średni przedsiębiorcy, mocno doświadczeni kryzysem ekonomicznym i społecznym, mieli środki potrzebne do działania i pracy na rzecz wspólnot, w których żyją.

6. W minionym tygodniu odeszli do Pana: Ś.P. Irena Szczesiul, Janina Sierżan, Ryszard Aniśko, Bronisława Bielawska. Polećmy wszystkich zmarłych Miłosierdziu Bożemu.

7. Wszystkim parafianom i pielgrzymom życzymy błogosławionej niedzieli oraz obfitości łask Bożych na rozpoczynający się tydzień pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.